کود جامد پرین سیپل آدامید NPKS پنج ستاره نانو تکنولوژی (صادراتی)

قیمت: 78000 تومان

معرفی مواد تقویتی پرین سیپل آدامید :

پرین سیپل آدامید (سوپر آرماتیك طلایی ، سوپر پاور ، سوپر اكتیو) ماده تقویت كننده گیاه و خاك عامل رشد گیاه و محصول و عامل دفع آفت و بیماریها، با سودآوری فراوان برای كشاورزان و باغداران می‌باشد .

  اکثر ترکیبات آن در كارخانجات تفتان شمیی تحت نظر مهندسین مجرب و كار آزموده با بهره‌گیری از جدیدترین تكنولوژیهای روز و با استفاده از مدرنترین ماشین آلات و با دانش فنی بالای شیمی كشاورزی تولید می‌گردد حاصل سالها تحقیقات ، آزمایش و تجربه علمی و عملی متخصصین و كارشناسان گروه تولید شیمی می‌باشد كه در اندك زمان بكارگیری آن در زمینهای كشاورزی مختلف كشور كارآیی و نتایج مثبت بكارگیری آن درافزایش عملكرد وكنترل آفات و بیماریها به اثبات رسیده ‌است .

ماده تقویتی پرین سیپل آدامید با زمان مصرف نامحدود و دفعات مصرف محدود و مقدار مصرف ناچیز درسطح هكتار از نظر اقتصادی برای‌ كشاورزان بسیار مقرون به صرفه می‌باشد بطوری كه یك کیلوگرم  از این ماده تقویتی می‌تواند جایگزین ده ها کیلوگرم از سایر كودهای داخلی و خارجی موجود در چرخه مصرف باشد .

ماده تقویتی پرین سیپل آدامید فاقد هرگونه آثار مخرب و نامطلوب زیست محیطی میباشد و اثراث مثبت ، مفید و مطلوب این ماده شیمیائی با استناد به اظهارات كشاورزان و باغداران كه در مكانهای مختلف از آن در چرخه تولیدات كشاورزی بهره برده‌اند به اثبات رسیده است این ماده با دارا بودن مزایای فراوان و با اثر بخشی سریع و خاصیت جذب سریع عناصر و بهبود كیفیت محصول از نظر بازار پسندی و افزایش راندمان تولید و همچنین بهبود وضعیت ظاهری محصول از نظر كمی و كیفی، میتواند رقیب بسیار مناسبی برای محصولات خارجی و داخلی بشمار رود و شهرت جهانی بدست آورد .توجه:میزان مصرف پریل سیپل آدامید در یک هکتار             ===> حداقل 2.5حداکثر 10 کیلوگرم
میزان مصرف کودهای جامد دیگر غیر نانو در یک هکتار ===>        1000 تا 2000 کیلوگرم
با مصرف این کود هزینه های باغدار و کشاورز تا یک سوم کاهش یافته علاوه بر اینکه محصول نهایی از نظر کیفیت و بازارپسندی نیز بسیار با کیفیت تر خواهد بود.مزایای استفاده از مواد تقویتی پرین سیپل آدامید:


مزایا و اثرات مورد انتظار و نتایج بدست آمده با مصرف محصولات تفتان شیمی ایران را می توان بصورت ذیل بیان نمود:

دوستدار محیط زیست  و ….

قابل استفاده برای کلیه محصولات کشاورزی( زراعی – باغی – گلخانه ای – نهالستان )

عامل رشد گیاه وافزایش محصول مرغوب، بیش از استاندارد جهانی

تقویت کننده آب، خاک و گیاه

پیشگیری و افزایش مقاومت گیاه در برابر آفات و بیماریهای باکتریایی وقارچی

تا ۸۰ درصد کاهش مصرف کودهای جامد شیمیایی

۱۰تا  ۳۰درصد افزایش عملکرد و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی

تا ۲۰درصد کاهش مصرف آب

دارای عناصر غذایی کامل تا چندین برابر مقدار تعیین شده موسسه تحقیقات خاک و آب کشور

قابل مصرف با انواع روشهای آبیاری( قطره ای ، بارانی غرقابی و. . . )

اصلاح کننده و برطرف کننده اثرات سوء آب شور و خاک شور تا Ec ده هزار

قابل استفاده درکلیه شرایط اقلیمی کشور و درتمام فصول و در تمام مراحل رشد گیاه

کاهش قیمت تمام شده محصولات کشاورزی

و . . .
قابل مصرف:


انواع باغات و زراعت غرقابی، قطره ای تحت فشار و بارانیزمان و مقدار مصرف برای باغات:


یکبار قبل از گل و شکوفه، 2 تا 3 بار پس از باردهی به فاصله های 10 تا 15 روز مصرف شود. با توجه به رشد گیاه و محصول و نیاز غذای بیشتر حداقل 5 کیلوگرم و حداکثر 10 کیلوگرم در هکتار مصرف شود.


زمان و مقدار مصرف برای زراعت:

یکبار قبل از گل دهی و 2 تا 3 بار پس از باردهی به فاصله های 10 تا 15 روز مصرف شود. با توجه به رشد گیاه و محصول و نیاز غذای بیشتر حداقل 2.5 کیلوگرم و حداکثر 5 کیلوگرم در هکتار مصرف شود.کاهش هزینه های شما با استفاده از فناوری های نو

با مصرف محصولات تفتان شیمی ایران به هیچ وجه هزینه ای اضافه بر هزینه های کشاورزان نخواهد شد زیرا با وجود قابلیت های بسیار زیاد ومیزان مصرف پایین آن درهکتار، از قیمت مناسبی برخوردار است.علاوه برآن صرفه جویی که با مصرف این محصولات در هزینه های مصرف بذر، کود، سم، آب و… می شود به تنهایی بیش از تمامی هزینه های مربوط به مصرف مواد  تفتان شیمی ایران را جبران خواهد کرد.

افزایش درآمدی را که با بالا رفتن کیفیت وکمیت محصول عاید کشاورز می شود نیز باید در نظر گرفت. در حقیقت به اعتقاد ما چنانچه استفاده از محصول یا به اصطلاح فناوری جدید  توسط کشاورزان به هزینه های آنها بیفزاید ، نمی تواند پایه علمی و پایدار داشته باشد، مگر اینکه ارزش افزوده بالایی داشته باشد.


بسته بندی و قیمت های موجود:

2.5 کیلو گرم (بسته بندی آلومینیومی صادراتی)              ====>       78000 تومان
5     کیلوگرم (بسته بندی آلومینیومی صادراتی)              ====>     148000 تومان
10   کیلوگرم (بسته بندی کیسه) باندازه مصرف در هکتار  ====>    279000 تومان
25   کیلوگرم (بسته بندی کیسه) باندازه مصرف در هکتار  ====>    659000 تومان


خرید        سوال از فروشنده

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 آبان 1393    | توسط: شهریار    | طبقه بندی: فروشگاه سایت،     | نظرات()